PreCrystanks we Wczesnym Dostępie?!
Dodane przez RivenGemini dnia Czerwiec 10 2019 13:29:16
Po kilku miesiącach, odkąd Gerthal otrzymał wersję testową Crystanks: Przed Inwazją, w końcu zakończył testy, jednakże stwierdził, że nie ma czasu ani chęci, by przetłumaczyć 300 stron A4 tekstu na język angielski. W tych okolicznościach jestem zmuszony samotnie podjąć się tego wyzwania, a ponieważ specem w tłumaczeniu nie jestem i również nie mam na to aż tyle czasu, postanowiłem, że po przetłumaczeniu kilku pierwszych rozdziałów opublikuję grę we Wczesnym Dostępie za połowę planowanej ceny, a następnie na bieżąco będę tłumaczył i dokładał kolejne rozdziały (i łatał ewentualne błędy).

A tymczasem upadł projekt remake'u Prostej Gry Sportowej, gdyż rozszerzenie i ustandaryzowanie puli umiejętności i anty-umiejętności zawodników przyniosło szereg trudnych do wykrycia błędów, a i sama przebudowa programu z wersji strukturalnej na obiektową nie przebiegła bez problemów. A ponieważ już rozpocząłem pracę nad kolejnymi dwoma projektami, nie mam pojęcia, kiedy do niego wrócę.

Przy okazji dokończyłem wspomniany dawno temu projekt Coball, który tworzyłem jeszcze w czasach Dots&Walls i Trust Game. Tak więc możecie śmiało wbijać na Google Play i ściągać, jako że gra jest całkowicie darmowa i wolna od reklam.