Jeszcze żyję i tworzę
Dodane przez RivenGemini dnia Marzec 31 2018 15:16:51
Po niemal trzech latach przerwy zaktualizowałem info o postępach w naszej (a raczej mojej) twórczości.
Jak możecie się stamtąd dowiedzieć, obecnie pracuję pełną parą nad projektem "Crystanks: Przed Inwazją" i tym razem nie spocznę, dopóki go nie ukończę.
W zasadzie z polską wersją planuję wyrobić się do wakacji (choć raczej wątpię, by udało mi się tak szybko narysować 27 scen, kiedy tyle innych rzeczy jest jeszcze do zrobienia), czyli skończonego dzieła należy spodziewać się jeszcze w tym roku.
Scenariusz powstawał ponad rok i liczy około 300 stron A4, ale wymaga drobnych poprawek w związku z przebudowaniem rozgrywki (w niektórych miejscach fabuła odnosi się do zasad rozgrywki, więc skoro te uległy zmianie, nie mogę zostawić scenariusza tak jak jest teraz).
Na potrzeby projektu musiałem zrobić sprite'y aż dwudziestu pięciu postaci, ale tę pracę właśnie zakończyłem dzisiaj.
Dokończenie drugiej rozgrywki i poprawa scenariusza to kwestia kilku dni. Większy problem stanowią wspomniane sceny, gdzie oprócz postaci będę musiał jeszcze narysować tła, a z tym radzę sobie najgorzej.
Ale póki co z wieloma problemami już teraz poradziłem sobie lepiej i szybciej niż początkowo zakładałem, więc mam nadzieję, że z tym będzie podobnie.
Tak że tego... Wesołych Świąt.