KiK demo 0.4
Dodane przez RivenGemini dnia Luty 26 2015 22:54:21
Dwa lata to szmat czasu i nie ukrywam, że zmiany i nowości, jakie zaszły w tej grze, choć są widoczne, nie tłumaczą tego, dlaczego tworzenie drugiego rozdziału przygód Żytosława trwało tak długo. W końcu pierwsze demo, do którego gra powstawała od zera, a który też zawierał cały rozdział, powstawało raptem 2 miesiące, a tu nagle na kolejną odsłonę przyszło czekać dwa lata.
Nie tłumaczy mnie to, że w międzyczasie zrobiłem dwie gry: Prostą Grę Sportową (w wersji 1.0 i później 1.2) i Prostą Grę Strategiczną; ani też to, że znowu testowałem, naprawiałem i modyfikowałem Projekt Wojownik. Poczyniłem też spore przygotowania do gry Crystanks (wszystkie jednostki, animacje ataków, system walki, edytor map i w ogóle całą rozgrywkę wieloosobową), na głowie miałem też studia, na które powróciłem w 2013 roku (stąd zapewne ta wyrwa w mojej twórczości w roku 2014, kiedy to oprócz paru przeróbek filmowych i kilku utworów muzycznych nie mogę sobie zapisać na swoim koncie żadnego większego dzieła).

Najważniejsze, że się nie poddałem i w końcu mogę wam oddać do grania kolejny fragment tej wspaniałej gry, na który i tak nikt nie czekał.

No ale cóż - oto jest KiK demo 0.4

Zapraszam do ściągania i grania - a kto jest ciekaw, co się zmieniło przez te niemalże 2 lata od ostatniego dema, może śmiało zajrzeć do osobnego artykułu.