Łatki i uaktualnienia
Dodane przez RivenGemini dnia Luty 09 2015 18:22:18
Rozejrzałem się trochę po swojej stronie (bo oprócz mnie nikt chyba tego za bardzo nie robi) i oto odkryłem, iż nie wszystkie linki do moich dzieł działają prawidłowo. No dobra, tak właściwie tylko jeden plik wygasł, ale problem już został rozwiązany. Tak więc jeśli próbowałeś/próbowałaś wcześniej ściągnąć Prostą Grę Strategiczną (która dotychczas jest naszym najładniejszym skończonym dziełem), a się nie dało, to teraz możesz spróbować ponownie.

Druga sprawa dotyczy łatki, która poprawia jeden bardzo drobny błąd z Projektu Wojownik (tak! nawet po tylu latach wciąż jestem w stanie coś tam naprawić, choć oczywiście byłoby łatwiej, gdyby więcej osób zgłaszało mi, co tam nie działa jak należy). Błąd dotyczył Wieży Małp, której nie dało się przejść bez wsparcia (a prawdopodobnie odpowiadał za to brak znaku '=' w jednym miejscu w kodzie). Cóż, problem teoretycznie rozwiązany, ale na wszelki wypadek nie idźcie tam w pojedynkę.

Trzecia sprawa dla odmiany również dotyczy łatki - tym razem do Prostej Gdy Sportowej. Właściwie niczego ona nie naprawia, ale pozwala zmienić rozdzielczość na 1366x768 w wersji pełnoekranowej, a także pozwala w dowolnym momencie rozgrywki przyłączyć się innym graczom lub wyrzucić któregoś gracza. Ten patch był gotowy już w styczniu, ale wstrzymałem się z nim, bo chciałem jeszcze dorzucić możliwość eksportowania/importowania drużyn, ale wygrało lenistwo. Tak więc ta modyfikacja będzie musiała jeszcze poczekać.

To tyle na razie. Pozdrawiam największych fanów naszej grupy :)